Liðkappingin – Unglingar

Kappingarskrá fyri unglingadeildina, 2011-12 1. umfar 4. umfar Havnin – Sandavágur Sandavágur – Havnin Klaksvík 0-   Klaksvík 0- BYE   2. umfar 5. umfar Klaksvík – Havnin Havnin – Klaksvík Sandavágur – BYE Sandavágur 0- BYE   3. umfar 6. umfar Sandavágur – Klaksvík Klaksvík – Sandavágur Havnin 0- BYE Havnin 0- BYE   Lið Kontaktpersónur Telefon Teldupostur Sandavágur Torkil Nielsen 532700  j_egilstoft[a]hotmail.com Havnin Elmar Reinert Fjallheim 243637 fjallheim[a]hotmail.com Klaksvík Petur Hans Poulsen 457098/263828 roxo[a]post.olivant.fo  {jcomments on}

Les meira »

Liðkappingin – 3. deild

Kappingarskrá fyri 3. deild, 2011-12 1. umfar, 30.10.2011 kl. 14.00 5. umfar, 12.02.2012 kl. 14.00 Sandavágur 4 – Sandavágur 3 Kollafjørður – Sandavágur 3 Rókur – Vestmanna 3 Havnin 4 – Rókur Kollafjørður – Gøta Toftir 2 – Sandavágur 4 Havnin 4 – Toftir 2 Gøta – Vestmanna 3   2. umfar, 06.11.2011 kl. 14.00 6. umfar, 26.02.2012 kl. 14.00 Sandavágur 3 – Toftir 2 Sandavágur 3 – Vestmanna 3 Gøta – Havnin 4 Sandavágur 4 – Gøta Vestmanna 4 – Kollafjørður Rókur – Toftir 2 Sandavágur 4 – Rókur Kollafjørður – Havnin 4   3. umfar, 27.11.2011 kl. 14.00 7. umfar, 17.03.2012 kl. 14.00 Rókur – Sandavágur 3 Havnin 4 – Sandavágur 3 Kollafjørður – Sandavágur 4 Toftir 2 – Kollafjørður Havnin 4 –  Vestmanna 3 Gøta – Rókur Toftir 2 – Gøta Vestmanna 3 – Sandavágur 4   4. umfar, 22.01.2012 kl. 14.00   Sandavágur 3 – Gøta …

Les meira »

Liðkappingin – 2. deild

Kappingarskrá fyri 2. deild, 2011-12 1. umfar, 30.10.2011 kl. 14.00 6. umfar, 22.01.2012 kl. 14.00 Havnin 3 – Toftir Toftir – Havnin 3 Sandavágur 2 – Vestmanna 2 Vestmanna 2 – Sandavágur 2 Skopun – Klaksvík 3 Klaksvík 3 – Skopun   2. umfar, 06.11.2011 kl. 14.00 7. umfar, 12.02.2012 kl. 14.00 Toftir – Klaksvík 3 Klaksvík 3 – Toftir Vestmanna 2 – Skopun Skopun – Vestmanna 2 Havnin 3 – Sandavágur 2 Sandavágur 2 – Havnin 3   3. umfar, 20.11.2011 kl. 14.00 8. umfar, 26.02.2012 kl. 14.00 Sandavágur 2 – Toftir Toftir – Sandavágur 2 Skopun – Havnin 3 Havnin 3 – Skopun Klaksvík 3 – Vestmanna 2 Vestmanna 2 – Klaksvík 3   4. umfar, 27.11.2011 kl. 14.00 9. umfar, 11.03.2012 kl. 14.00 Toftir – Vestmanna 2 Vestmanna 2 – Toftir Havnin 3 – Klaksvík 3 Klaksvík 3 – Havnin 3 Sandavágur 2 – Skopun Skopun – …

Les meira »

Liðkappingin – 1. deild

Kappingarskrá fyri 1. deild, 2011-12 1. umfar, 30.10.2011 kl. 14.00 6. umfar, 22.01.2012 kl. 14.00 Klaksvík 1 – Klaksvík 2 Klaksvík 2 – Klaksvík 1 Sandavágur 1 – Vestmanna 1 Vestmanna 1 – Sandavágur 1 Havnin 2 – Havnin 1 Havnin 1 – Havnin 2   2. umfar, 06.11.2011 kl. 14.00 7. umfar, 12.02.2012 kl. 14.00 Klaksvík 2 – Havnin 1 Havnin 1 – Klaksvík 2 Vestmanna 1 – Havnin 2 Havnin 2 – Vestmanna 1 Klaksvík 1 – Sandavágur 1 Sandavágur 1 – Klaksvík 1   3. umfar, 20.11.2011 kl. 14.00 8. umfar, 26.02.2012 kl. 14.00 Sandavágur 1 – Klaksvík 2 Klaksvík 2 – Sandavágur 1 Havnin 2 – Klaksvík 1 Klaksvík 1 – Havnin 2 Havnin 1 – Vestmanna 1 Vestmanna 1 – Havnin 1   4. umfar, 27.11.2011 kl. 14.00 9. umfar, 11.03.2012 kl. 14.00 Klaksvík 2 – Vestmanna 1 Vestmanna 1 – Klaksvík 2 Klaksvík 1 …

Les meira »

Føroyski ratinglistin, 23.10.2011

Ratinglistin 23.10.2011 Nr.   Navn Felag Rating Munur 1 IM Helgi D. Ziska HT 2445 3 2 IM John Arni Nilssen KTF 2399 5 3 IM John Rødgaard VT 2341 2 4   Jóan Hendrik Andreasen HT 2296   5   Olaf Berg ST 2266   6 FM Flóvin þór Næs HT 2262 11 7 FM Carl Eli N. Samuelsen ST 2231 12 8   Ólavur Simonsen KTF 2230 13 9   Martin Poulsen HT 2221   10   Rógvi W. Rasmussen TFS 2217   11   Sjúrður Thorsteinsson VT 2166 16 12   Eyðun Nolsøe KTF 2162 -31 13   Heini Danielsen SF 2160   14   Bogi Ziska HT 2150   15   Rógvi E. Nielsen ST 2142 41 16   Hans Kristian Simonsen HT 2131 21 17   Jens Christian Hansen TT 2121   18   Torbjørn Thomsen Skopun 2110 -26 19   Steintór Rasmussen KTF 2068   …

Les meira »

FM Ung-einstaklingar í Sandavági

fm ung finala 09 231

 

"Talvsamband Føroya skipar aftur í vetur fyri Føroyameistarakapping fyri børn- og ung fyri einstaklingar í talvi. Kappingin verður skipað í 5 ymiskum aldursbólkum, og er samstundis úttøkukapping til NM-kappingina 2012 - sum hesuferð verður telvað í Finnland í februar mánað 2012.

Les meira »

Innbjóðing til GP1, snartalv kl. 11.00

startmynd09

Tær vælumtóktu Grand Prix kappingarnar – sum eru 10 í tali – byrja nú aftur, og lagt verður til brots við einari snartalvskapping. Telvað verður í hølum Havnar Telvingarfelags leygardagin 22. oktober kl. 11.00. Kostnaður 100 kr. Tilmelding á snarbjorn@hotmail.com ella smsa 22 14 22, í seinasta lagi fríggjakvøldið kl. 18.00. Talvsamband Føroya    

Les meira »

Talvkalendarin 2011/12

kalendarin2012

Niðanfyri sæst talvkalendarin fyri talvárið 2011/12.

Viðmerkingar kunnu gerast inntil 21. oktober, tá kalendarin endaliga verður fastlagdur.

Les meira »

Føroyski ratinglistin, 09.10.2011

Ratinglistin 09.10.2011 Nr. Navn Felag Rating Munur 1 IM Helgi D. Ziska HT 2443 1 2 IM John Arni Nilssen KTF 2394 3 IM John Rødgaard VT 2332 -7 4 Jóan Hendrik Andreasen HT 2296 5 Olaf Berg ST 2266 6 FM Flóvin þór Næs HT 2262 11 7 FM Carl Eli N. Samuelsen ST 2231 12 8 Ólavur Simonsen KTF 2230 13 9 Martin Poulsen HT 2221 10 Rógvi W. Rasmussen TFS 2217 11 Eyðun Nolsøe KTF 2162 -31 12 Sjúrður Thorsteinsson VT 2161 11 13 Heini Danielsen SF 2160 14 Bogi Ziska HT 2150 15 Hans Kristian Simonsen HT 2131 21 16 Jens Christian Hansen TT 2121 17 Torbjørn Thomsen Skopun 2110 -26 18 Rógvi E. Nielsen ST 2104 3 19 Steintór Rasmussen KTF 2068 20 Finnbjørn Zachariassen Rókur 2064 21 Wille Olsen KTF 2060 22 Torkil Nielsen ST 2051 23 Terji Petersen KTF 2034 24 Herluf Hansen …

Les meira »