Heim / Tíðindi / Seinastu Tíðindini / Styrkilistar 2018/19

Styrkilistar 2018/19

Sandavágs Talvfelag

1. FM Høgni Egilstoft Nielsen
2. FM Rógvi Egilstoft Nielsen
3. Silas Eyðsteinsson
4. Torkil Nielsen
5. Bernhard Augustinussen
6. Ingi Wiberg
7. Jónfinn Thomsen
8. Johnny Petersen
9. Jón í Horni Nielsen
10. Sonni Nielsen
11. Jón Gregersen
12. Heri Christoffersen
13. Oddmar Ravnsfjall
14. Johannus Olsen
15. Tórur Gudmundsen
16. Hjalti Petersen
17. Hans Dánjal Joensen
18. Allan Nielsen
19. Suni í Horni Nielsen
20. Jákup A. av Túvuvølli
21. Gutti Petersen
22. Albert Ari Thomassen
23. Dánjal Haraldsen
24. Torkil Petersen
25. Ragnar Weihe
26. Jóannes Ortind
27. Magnus Simonsen
28. Heðin Joensen
29. Johan Nielsen
30. Holgar Johannesen
31. Andrias Nielsen
32. Poli Johansson
33. Janus Egilstoft Nielsen
34. Magni Thomassen
35. Jónatan Nattestad
36. Sámal á Vágalið

 

Klaksvíkar Talvfelag

1. John Arni Nilssen
2. Ólavur Simonsen
3. Eyðun Nolsøe
4. Rani Nolsøe
5. Steintór Rasmussen
6. Finnbjørn Vang
7. Wille Olsen
8. Haldur Suni Johansen
9. Terji Petersen
10. Rani Baldursson
11. Tummas Martin Sólsker
12. Ingolf Gaard
13. Bogi Hansen
14. Rógvi Dragaberg
15. Janus Skaale
16. Esbern Christiansen
17. Herborg Hansen
18. Petur Hans Poulsen
19. Einar Gregersen
20. Heðin Gregersen
21. Símun Skorastein
22. Rani í Bø
23. Steffan Kalsø
24. Mannbjørn Anthoniussen
25. Jóhann Rói Mortensen
26. Vagn Heldarskarð
27. Flóvin M. Tummasarson
28. Bjarki Bertholdsen
29. Rókur Davidsen
30. Jógvan Sofus Vilhelmsen
31. Jákup Mikkelsen
32. Atli Jacobsen
33. Leivur Fonn
34. Rókur Davidsen
35. Áron A. Olsen
36. Jóhan Petur Holm

 

Runavíkar Talvfelag

1. Rógvi Olsen
2. Henrik Eskildsen
3. Brandur Højgaard
4. Meinhard Danielsen
5. Eyðun Lamhauge
6. Rúni Jacobsen
7. Helgi L. Petersen
8. Hans Ingvard Joensen
9. Sonni L. Petersen
10. Dánial Pauli Jensen
11. Poul Johan Poulsen
12. Niclas Højgaard
13. Fróði Jóanesarson
14. Atli Djurhus Petersen
15. Snæbjørn Justinossen
16. Gunnleif Rasmussen
17. Jens Rasmussen
18. Bessi Bjarnason

 

Kollafjarðar Talvfelag

1. Srinath Naranayan
2. Martin Haubro
3. Hans K. Simonsen
4. Torbjørn Thomsen
5. Eyðálvur Johannesen
6. Poul Martin Bendix
7. Kári Petersen
8. Sámal Christiansen
9. Árant Djurhuus
10. Kai Olsen
11. Bernhard Thomsen
12. Jógvan Martin Ferjá Joensen
13. Hanus Joensen
14. Hans Petur Joensen
15. Karl Marius Dahl
16. Eivind Jacobsen
17. Rógvi Mørkøre
18. Jóannes Mørkøre
19. Karl Luis Johansen
20. Benjamin Thomassen
21. Ingi Højsted
22. Albin Kristiansen
23. Markus Jacobsen
24. Ingi Ellingsgaard
25. Alvin Joensen
26. Teitur Dam
27. Hanna Jacobsen
28. Jóanes Petersen
29. Hallur Joensen
30. Jógvan Hendrikson Olsen
31. Christoffur Dam
32. Hans Reinert Jacobsen
33. Marni Reinert Jacobsen
34. Heri Hansen
35. Virgar Fagraklett
36. Dánjal Petur Olsen
37. Kristin Olsen
38. Magnus Lamhauge
39. Hanus Samró
40. Sakarias Thomassen

 

Gøtu Talvfelag

1. Rógvi Dragaberg
2. Reinhold Isaksen
3. Petur Páll Mikkelsen
4. Jákup F. Joensen
5. Tórhallur Thomsen
6. Símun Pauli Jacobsen
7. Heri Thomsen (e)

 

Havnar Telvingarfelag

1. GM Helgi Dam Ziska
2. IM Simon Holst Bekker-Jensen
3. FM Martin Poulsen
4. FM Olaf Berg
5. FM Carl Eli Nolsoe Samuelsen
6. FM Flovin Tór Næs
7. Sjúrður Thorsteinsson
8. Jóan Hendrik Andreasen
9. Jóan Pætur Midjord
10. Rógvi Mortensen
11. Herluf Hansen
12. Luitjen Apol (e)
13. Hjalti Toftum Jógvansson
14. Heidrikur T. Jacobsen
15. Sigurd B. Justinussen
16. Leif Reinert Fjallheim
17. Suni Merkistein
18. Joensen, Jogvan
19. Andrias Ziska
20. Arnbjørn Ó. Dalsgarð
21. Margar M. Berg
22. Johan Gaard
23. Birgi Hansen
24. Suni Jacobsen
25. Joannes V. Hansen
26. Luitjen Akselsson Apol
27. Øssur Joensen
28. Joannes Guttesen
29. Herluf Mortensen
30. Jogvan Næs,
31. Óli Joensen
32. Jón S. Andreasen
33. Runi T. Jacobsen
34. Rubek Rubejsen
35. Poul Poulsen
36. Bjarki Ziska
37. Rúni Jacobsen
38. Eli W.Finnsson
39. Johan E. Hansen
40. Jaspur T.Gaard
41. Elmar Reinert Fjallheim
42. Finn W. Larsen
43. Sára Traber Olsen
44. Remi Petersen
45. Bárður Johannesen,
46. Ronny í Lon
47. Ragnar Christiansen
48. Brandur í Funningstsovu
49. Benjamin Reinert Fjallheim
50. Signar Simonsen
51. Villiam Meier
52. Hans Egholm
53. Janus úr Dímun
54. Petersen Elias
55. Sveinur Thomassen
56. Óli Mikkelsen

 

Tofta Talvfelag

1. Bogi Ziska
2. Andrias Danielsen
3. Jens Kristian Hansen
4. Andreas Andreasen
5. Wenzel Højgaard
6. Brandur Jacobsen
7. Helgi Joensen
8. Sigurd Joensen
9. Jón Magnus Joensen
10. Jógvan Ingvard Hansen
11. Justinus Hansen
12. Arnhold Davidsen
13. Øssur Hansen
14. Asbjørn Hansen
15. Oddmar Andreassen
16. Petur Hans Hansen
17. Nicklas Højgaard
18. Jóannes Djurhuus
19. Marius Højgaard
20. Jákup Debus Hansen
21. Janus W. Mortensen
22. Jákup Hendrik Alberg

 

Vestmanna Talvfelag

1. John Rødgaard
2. Jákup á Rógvu Andreasen
3. Samson Højgaard
4. Martin Brekká
5. John Jacobsen
6. Dánjal Petur Højgaard
7. Alfred A. Olsen
8. Kári O. Durhuus
9. Jón Mikkelsen
10. Hanus Ingi Hansen
11. Jákup Durhuus
12. Einar Olsen
13. Rúni Vørmadal
14. Sjúrður Olsen
15. Fróði Skúvadal
16. Ingolf Debes
17. Rógvi K. Hansen
18. Virgar Hansen
19. Jóhan Jákup Vørmadal
20. Rói Holgarsson
21. Jóhan E. Vørmadal
22. Niels Andreasen
23. Eyðálvur í Dávastovu
24. Eivin Christiansen
25. Magnus Muller
26. Jón Muller

EB/Streymur

1. Hans Birgir Højgaard
2. Árni Dam
3. Bergur Johannesen
4. Fróði Zachariasen
5. Janus í Løðuni
6. Helgi Kristiansen
7. Róland Joensen

8. Edvard Pauli Andreasen

9. Hjalmar Andreasen

 

Sí eisini

thumbnail_0060

NM-frásøgn: Dagur 3

Norðurlandameistaraskapið í talvi fyri skúlaungdóm er av á hesum sinni. Samanumtikið kláraðu allir føroyingarnir seg …