Heim / Tíðindi / Seinastu Tíðindini / Styrkilistar 2016/17

Styrkilistar 2016/17

Styrkilistar fyri 2016/17

Sandavágs Talvfelag

  1. FM Rógvi Egilstoft Nielsen
  2. FM Høgni Egilstoft Nielsen
  3. Torkil Nielsen
  4. Silas Eyðsteinsson
  5. Finnbjørn Zachariasen
  6. Bernhard Augustinusen
  7. Jónfinn Thomsen
  8. Heri Christoffersen
  9. Johnny Petersen
  10. Sonni Nielsen
  11. Ingi Wiberg Joensen
  12. Tórur Gudmundssen
  13. Jóhannus Olsen
  14. Gutti Petersen
  15. Oddmar Ravnsfjall
  16. Jákup A. av Túvuvølli
  17. Jóannes Ortind
  18. Dánjal Haraldssen
  19. Hans Dánjal Joensen
  20. Torkil Petersen
  21. Magnus Simonssen
  22. Allan Nielsen
  23. Johan Nielsen
  24. Ragnar Weihe
  25. Jón í Horni Nielsen
  26. Suni í Horni Nielsen
  27. Jónatan Nattestad

Havnar Telvingarfelag

  1. IM Helgi D. Ziska
  2. FM Olaf Berg
  3. FM Martin Poulsen
  4. FM Flóvin þór Næs
  5. Jóan Hendrik Andreasen
  6. FM Carl Eli Nolsø Samuelsen
  7. Sjúrður Thorsteinsson
  8. Herluf Hansen
  9. Heiðrikur T. Jacobsen
  10. Hjalti Toftum Jógvansson
  11. Suni Merkistein
  12. Luitjen Apol (e)
  13. Alon Shulman
  14. Arild Rimestad
  15. Jógvan Joensen
  16. Andrias Ziska
  17. Joan Pætur Midjord
  18. Rógvi Mortensen
  19. Arnbjørn Ó. Dalsgarð
  20. Margar Berg
  21. Birgi Hansen
  22. Eli W. Finnsson
  23. Rúni T. Jacobsen
  24. Súni Jacobsen
  25. Øssur Joensen
  26. Óli Joensen
  27. Jógvan Næs
  28. Elmar Fjallheim
  29. Jón Andreasen
  30. Johan Hansen
  31. Kári Rimistad
  32. Jóanes V. Hansen
  33. Jóannes Guttesen
  34. Leif Reinert Fjallheim
  35. Kaj Olsen
  36. Luitjen Akselsson Apol
  37. Bjarki Ziska
  38. Herluf Mortensen
  39. Poul Poulsen
  40. Súni Egholm
  41. Bárður Johannesen
  42. Jeffri Justinussen
  43. Gunnar Reynslág
  44. Ronny í Lon
  45. Benny Poulsen
  46. Jaspur Tausen Gaard
  47. Tummas Hans L. Rubeksen
  48. Henry Berg
  49. Finn W. Larsen
  50. Benjamin Fjallheim
  51. Hans Egholm
  52. Hallur Holm
  53. Ragnar Christiansen
  54. Remi Petersen
  55. Tummas Jóhan Thomsen
  56. Herman Eysturoy
  57. Henning Thomsen
  58. Janus úr Dímun
  59. Villiam Meier
  60. Martin Berg
  61. Roni Stærmose
  62. Bjarni Brimnes
  63. Áron Reinert Fjallheim
  64. Elias Petersen

Klaksvíkar Talvfelag

  1. IM John Arni Nilssen
  2. Ólavur Simonsen
  3. Eyðun Nolsøe
  4. Runar Berg
  5. Rani Nolsøe
  6. Wille Olsen
  7. Steintór Rasmussen
  8. Finnbjørn Vang
  9. Haldur Suni Johansen
  10. Tummas Martin Sólsker
  11. Rani Baldursson
  12. Terji Petersen
  13. Ingolf Gaard
  14. Rógvi Dragaberg
  15. Herborg Hansen
  16. Janus Skaale
  17. Esbern Christiansen
  18. Peter Hans Poulsen
  19. Hans Jákup Christiansen
  20. Jógvan Sofus Vilhelmsen
  21. Bogi Hansen
  22. Símun Skorastein
  23. Heðin Gregersen
  24. Jákup Mikkelsen
  25. Mannbjørn Anthoniussen
  26. Kenneth Thorhauge
  27. Bjarki Bertholdsen
  28. Vagn Heldarskarð
  29. Flóvin M. Tummasarson
  30. Klæmint Hansen
  31. Jónas Sólsker

 

Kollafjarðar Talvfelag

  1. Hans K. Simonsen
  2. Torbjørn Thomsen
  3. Hanus Brekká
  4. Martin Brekká
  5. Eyðálvur Johannesen
  6. Kári Petersen
  7. Sámal Christiansen
  8. Hanus Joensen
  9. Eivind Jacobsen
  10. Bernhard Thomsen
  11. Alvin Joensen
  12. Gunnar Joensen
  13. Jógvan Martin Ferjá Joensen
  14. Hans Petur Joensen
  15. Karl Luis Johansen
  16. Rógvi Kristoffur Hansen
  17. Karl Marius Dahl
  18. Hjalti Petersen
  19. Virgar Fagraklett
  20. Dánjal Petur Olsen
  21. Jógvan Hendrikson Olsen
  22. Jóanes Petersen
  23. Rógvi Mørkøre
  24. Hanna Jacobsen
  25. Benjamin Thomassen
  26. Jóanes Mørkøre
  27. Heri Hansen
  28. Teitur Joensen
  29. Kristoffur Dam
  30. Hans Reinert Jacobsen
  31. Marni Reinert Jacobsen
  32. Sakaris Thomassen

 

Tofta Talvfelag

  1. Andrias Danielsen
  2. Jens Kristian Hansen
  3. Rógvi Olsen
  4. Andreas Andreasen
  5. Wenzel Højgaard
  6. Brandur Jacobsen
  7. Helgi Joensen
  8. Justinus Hansen
  9. Sigurd Joensen
  10. Jón Magnus Joensen
  11. Jógvan Ingvard Hansen
  12. Arnhold Davidsen
  13. Øssur Hansen
  14. Asbjørn Hansen
  15. Oddmar Andreassen
  16. Petur Hans Hansen
  17. Bessi Bjarnason
  18. Nicklas Højgaard
  19. Jóannes Djurhuus
  20. Marius Højgaard
  21. Jákup Debus Hansen
  22. Janus W. Mortensen
  23. Jákup Hendrik Alberg

 

Gøtu Talvfelag

  1. Sigurd B. Justinussen
  2. Rúni Dragaberg
  3. Reinhold Isaksen
  4. Jákup F. Joensen
  5. Petur Páll Mikkelsen
  6. Símun Pauli Jacobsen
  7. Tórhallur Thomsen
  8. Heri Thomsen (e)

 

Vestmanna Talvfelag

  1. IM John Rødgaard
  2. Jákup á Rógvu Andreasen
  3. Samson Højgaard
  4. John Jacobsen
  5. Dánjal Petur Højgaard
  6. Eyðun Lamhauge
  7. Kári O. Durhuus
  8. Jón Mikkelsen
  9. Alfred Olsen
  10. Hanus Ingi Hansen
  11. Jákup Durhuus
  12. Einar Olsen
  13. Joen Pauli Johannesen
  14. Rógvi Hansen
  15. Sjúrður Olsen
  16. Virgar Hansen
  17. Martin Jóanesarson
  18. Jóhan Jákup Vørmadal
  19. Borgar Jónsson Stórá
  20. Fróði Skúvadal
  21. Jóhan E. Vørmadal
  22. Niels Andreasen
  23. Rói Holgarsson
  24. Eivin Christiansen

 

Runavíkar Talvfelag

  1. Brandur Højgaard
  2. Meinhard Danielsen
  3. Henrik Eskildsen
  4. Rúni Jacobsen
  5. Helgi L. Petersen
  6. Hans Ingvard Joensen
  7. Sonni L. Petersen
  8. Dánial Pauli Jensen
  9. Poul Johan Poulsen
  10. Niclas Højgaard
  11. Fróði Jóanesarson
  12. Atli Djurhus Petersen
  13. Snæbjørn Justinossen

 

Sí eisini

ungdomar

Talvkapping fyri børn og ung sunnudagin 14. mai apríl kl. 13, í Kollafjarðar Skúla

Telvað verður í 5 aldursbólkum: 2. flokkur og yngri 3. og 4. flokkur 5. og …