Nr. | Navn | Rating | Ratings- bólkur | Rókur-Snar | Net-Snar | ST-Open | FM-Snar | FM-Kvik | Rókur-Open | Net-Kvik | Kjølur-Open | RT-Snar | Finalan | Tilsamans | Kappingar | Bestu 5 |
1 | Høgni Egilstoft Nielsen | 2396 | 15 | 15 | 12 | 12 | 12,33 | 15 | 81,33 | 6 | 69,33 | |||||
2 | Rógvi Egilstoft | 2351 | 15 | 12 | 7,5 | 8 | 12,33 | 15 | 69,83 | 6 | 62,33 | |||||
3 | Luitjen Akselsson Apol | 2126 | 9,5 | 10 | 12 | 7,5 | 2,5 | 9 | 5,5 | 4,5 | 12 | 10 | 82,50 | 10 | 53,50 | |
4 | Jón í Horni Nielsen | 1756 | A | 0,75 | 10 | 3,5 | 2,5 | 12 | 8 | 7 | 43,75 | 7 | 40,50 | |||
5 | Helgi Dam Ziska | 2535 | 15 | 15 | 9 | 39,00 | 3 | 39,00 | ||||||||
6 | Flóvin Matras Tummasarson | 1625 | B | 6,5 | 0 | 9 | 0,125 | 8 | 0 | 5,5 | 4,5 | 7 | 8 | 48,63 | 10 | 37,00 |
7 | Rógvi Mørkore | 1592 | B | 9,5 | 3,5 | 4 | 7 | 0,75 | 0,6 | 10 | 1 | 36,35 | 8 | 34,00 | ||
8 | Olaf Berg | 2239 | 10 | 8 | 15 | 33,00 | 3 | 33,00 | ||||||||
9 | Margar Martinsson Berg | 1912 | A | 8 | 0,125 | 5 | 0 | 13,5 | 5,5 | 32,13 | 6 | 32,13 | ||||
10 | Silas Eyðsteinsson | 2030 | 12 | 9 | 5,5 | 26,50 | 3 | 26,50 | ||||||||
11 | Herluf Hansen | 1971 | A | 6,5 | 9 | 5,5 | 21,00 | 3 | 21,00 | |||||||
12 | Sjúrður Thorsteinsson | 2134 | 7,5 | 12 | 19,50 | 2 | 19,50 | |||||||||
13 | Ingi Wiberg | 1844 | A | 0,75 | 6,5 | 0,125 | 2,5 | 7 | 0,75 | 17,63 | 6 | 17,50 | ||||
14 | Martin Poulsen | 2281 | 7,5 | 8 | 15,50 | 2 | 15,50 | |||||||||
15 | Janus Skaale | 1822 | A | 0,125 | 0 | 7 | 8 | 15,13 | 4 | 15,13 | ||||||
16 | Heðin Gregersen | 1804 | A | 0,75 | 0 | 0 | 2,5 | 2,5 | 8 | 13,75 | 6 | 13,75 | ||||
17 | Terji Petersen | 2007 | 13,5 | 13,50 | 1 | 13,50 | ||||||||||
18 | Vladimir Hamitevici | 2461 | 12,33 | 12,33 | 1 | 12,33 | ||||||||||
19 | Elias Petersen | 1198 | D | 3 | 0 | 0 | 2,5 | 0 | 0,6 | 3,5 | 1 | 10,60 | 8 | 10,60 | ||
20 | Rani Nolsøe | 2061 | 10 | 10,00 | 1 | 10,00 | ||||||||||
21 | Torkil Nielsen | 2141 | 0,75 | 9 | 9,75 | 2 | 9,75 | |||||||||
22 | Kaj Olsen | 1679 | B | 0 | 9 | 9,00 | 2 | 9,00 | ||||||||
23 | Hans Petur Joensen | 1734 | B | 9 | 9,00 | 1 | 9,00 | |||||||||
24 | Markus Jacobsen | 1169 | D | 2,5 | 0 | 0 | 0,6 | 5,5 | 8,60 | 5 | 8,60 | |||||
25 | Zaid Al-Jay | 0 | D | 2,5 | 0 | 0 | 5,5 | 8,00 | 4 | 8,00 | ||||||
26 | Hans Kristian Simonsen | 2128 | 8 | 8,00 | 1 | 8,00 | ||||||||||
27 | Tummas Martin Sólsker | 1843 | A | 6,5 | 0,75 | 7,25 | 2 | 7,25 | ||||||||
28 | Bessi Bjarnasson | 1420 | C | 0 | 7 | 7,00 | 1 | 7,00 | ||||||||
29 | Christian Svejdal | 0 | D | 6,5 | 0 | 6,50 | 2 | 6,50 | ||||||||
30 | Einar Gregersen | 1744 | A | 6,5 | 6,50 | 1 | 6,50 | |||||||||
31 | Helgi Kristiansen | 1565 | B | 6,5 | 6,50 | 1 | 6,50 | |||||||||
32 | Hendrik Eskildsen | 1795 | A | 6,5 | 6,50 | 1 | 6,50 | |||||||||
33 | Andrias Danielsen | 1903 | A | 3,5 | 0 | 2,5 | 6,00 | 3 | 6,00 | |||||||
34 | Eivind Simonsen | 1952 | A | 5,5 | 5,50 | 1 | 5,50 | |||||||||
35 | Silas Hannesarson | 0 | D | 4,5 | 0,75 | 5,25 | 2 | 5,25 | ||||||||
36 | Ingolf Gaard | 1950 | A | 0,125 | 0 | 4,5 | 4,63 | 3 | 4,63 | |||||||
37 | Øssur Joensen | 1804 | A | 3,5 | 1 | 4,50 | 2 | 4,50 | ||||||||
38 | Árant Djurhuus | 1730 | B | 4,5 | 4,50 | 1 | 4,50 | |||||||||
39 | Steintór Rasmussen | 2027 | 4,5 | 4,50 | 1 | 4,50 | ||||||||||
40 | Brestir Samuelsen | 1113 | D | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 | 0 | 3,50 | 6 | 3,50 | ||||
41 | Carl Eli Nosløe Samuelsen | 2179 | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | ||||||||||
42 | Finnbjørn Vang | 2013 | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | ||||||||||
43 | Helgi L. Petersen | 1543 | B | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | |||||||||
44 | Kenneth Thorhauge | 0 | D | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | |||||||||
45 | Leif Andersen | 0 | D | 2,5 | 0 | 2,50 | 2 | 2,50 | ||||||||
46 | Eyðun Nolsøe | 2173 | 2,5 | 2,50 | 1 | 2,50 | ||||||||||
47 | Jógvan Sigurd E. Hattarstein | 1387 | C | 2,5 | 2,50 | 1 | 2,50 | |||||||||
48 | Petur Magnussen | 1117 | D | 1 | 0 | 0 | 0,33 | 1 | 2,33 | 5 | 2,33 | |||||
49 | Rókur Davidsen | 1071 | D | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,00 | 5 | 2,00 | |||||
50 | Esbern Christiansen | 1780 | A | 0,125 | 0 | 0,75 | 0,6 | 1,48 | 4 | 1,48 | ||||||
51 | Brandur Højgaard | 1718 | B | 0 | 0 | 1 | 1,00 | 3 | 1,00 | |||||||
52 | Erling Jacobsen | 0 | D | 1 | 1,00 | 1 | 1,00 | |||||||||
55 | Steffan Kalsø | 1575 | B | 0,75 | 0 | 0,75 | 2 | 0,75 | ||||||||
56 | Eivind Jacobsen | 1675 | B | 0,75 | 0,75 | 1 | 0,75 | |||||||||
57 | Hanus Ingi Hansen | 1728 | B | 0,75 | 0,75 | 1 | 0,75 | |||||||||
58 | Rógvi Heinason Olsen | 0 | D | 0 | 0,6 | 0,60 | 2 | 0,60 | ||||||||
59 | Teodor Jacobsen | 0 | D | 0 | 0 | 0 | 0,33 | 0 | 0,33 | 5 | 0,33 | |||||
60 | Jens á Líknargøtu | 0 | D | 0,33 | 0,33 | 1 | 0,33 | |||||||||
61 | Handur Suni Johansen | 2000 | A | 0,125 | 0,13 | 1 | 0,13 | |||||||||
62 | Jóannes Guttesen | 1746 | B | 0,125 | 0,13 | 1 | 0,13 | |||||||||
63 | Gunnleif Rasmussen | 1148 | D | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 3 | 0,00 | |||||||
64 | Aron Arnholdsson | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
65 | Benjamin Tovrfoss | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
66 | Brandur Ellingsgaard | 1240 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
67 | Emil Jacobsen Jamil | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
68 | Henrik W. Joensen | 1569 | B | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
69 | Jákup Gudmundsen | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
70 | Jógvan Kartin í Løðuni | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
71 | Lukas Páll Wiberg | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
72 | Oskar Jacobsen Jamil | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
73 | Poul Thomsen | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
74 | Rói Eyðsteinsson Poulsen | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
75 | Andrias Sørensen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
76 | Arnbjørn O. Dalsgarð | 0 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
77 | Aron Mikkelsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
78 | Benni Poulsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
79 | Bergur Johannesen | 1362 | C | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
80 | Bjarki Øster Joensen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
81 | Bogi á Kósini | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
82 | Dávur Johannesen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
83 | Egil Hofgaard | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
84 | Eyðálvur Johannesen | 1912 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
85 | Finnbogi | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
86 | Fríði Hansen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
87 | Hans Erik Smith Jensen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
88 | Harry Jacobsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
89 | Heri í Ravnagjógv | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
90 | Høgni Sólsker | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
91 | Ingolf Debes | 1674 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
92 | Jacob Mathias Jacobsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
93 | Jákup F. Joensen | 1679 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
94 | Jógvan Næs | 1753 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
95 | Jón Johannesen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
96 | Jónas Sólsker | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
97 | Julian Johansen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
98 | Luca Eyðun Staksberg | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
99 | Mads Greve | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
100 | Oddmar Andreasen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
101 | Poul Kristian Sólsker | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
102 | Rógvi Dragaberg | 1867 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
103 | Rógvi Hansen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
104 | Sakarias M. Jacobsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
105 | Sámal Andrias Jacobsen | 1333 | C | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
106 | Shakeel Jamil | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
107 | Símun Skorastein | 1637 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
108 | Teitur Joensen | 1522 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
Til samans | 82 | 82 | 68 | 82 | 82 | 82 | 82 | 82 | 82 | 82 | ||||||
Ratingsbólkar | ||||||||||||||||
A 1751-2000 | ||||||||||||||||
B 1501-1750 | ||||||||||||||||
C 1251-1500 | ||||||||||||||||
D 0-1250 |
Seinastu Tíðindini
Kappingarskrá 3. deild 2020/2021
Kappingarskrá fyri 3. deild, 2020 |
Bólkur 1 | Bólkur 2 | |||||
1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | 1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Rókur 2 | – | Runavík 2 | Rókur 1 | – | Toftir 1 | |
Gøta 1 | – | Sandavágur 4 | Havnin 5 | – | Sandavágur 3 | |
Havnin 4 | – | Kollafjørður 3 | Klaksvík 4 | – | Vestmanna 2 | |
2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | 2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Runavík 2 | – | Kollafjørður 3 | Toftir 1 | – | Vestmanna 2 | |
Sandavágur 4 | – | Havnin 4 | Sandavágur 3 | – | Klaksvík 4 | |
Rókur 2 | – | Gøta 1 | Rókur 1 | – | Havnin 5 | |
3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | 3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Gøta 1 | – | Runavík 2 | Havnin 5 | – | Toftir 1 | |
Havnin 4 | – | Rókur 2 | Klaksvík 4 | – | Rókur 1 | |
Kollafjørður 3 | – | Sandavágur 4 | Vestmanna 2 | – | Sandavágur 3 | |
4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | 4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Runavík 2 | – | Sandavágur 4 | Toftir 1 | – | Sandavágur 3 | |
Rókur 2 | – | Kollafjørður 3 | Rókur 1 | – | Vestmanna 2 | |
Gøta 1 | – | Havnin 4 | Havnin 5 | – | Klaksvík 4 | |
5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | 5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 4 | – | Runavík 2 | Klaksvík 4 | – | Toftir 1 | |
Kollafjørður 3 | – | Gøta 1 | Vestmanna 2 | – | Havnin 5 | |
Sandavágur 4 | – | Rókur 2 | Sandavágur 3 | – | Rókur 1 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Gøta 1 | Reinhold Isaksen | 441753 | reinhold.isaksen@gmail.com |
Havnin 4 | Jaspur Gaard | 244147 | jaspurgaard@gmail.com |
Havnin 5 | Margar Berg | 584207 | martinsson@email.fo |
Klaksvík 4 | Tummas Martin Sólsker | 295054 | tma@kallnet.fo |
Kollafjørður 3 | Ingi Ellingsgaard | 285882 | ingie@live.dk |
Rókur 1 | Rógvi Egilstoft | 271404 | egilstoft1992@hotmail.com |
Rókur 2 | Rógvi Egilstoft | 271404 | egilstoft1992@hotmail.com |
Runavík 2 | Gunnleif Rasmussen | 580062 | gunnleif80@hotmail.com |
Sandavágur 3 | Torkil Petersen | 288298 | |
Sandavágur 4 | Hans Dánial Joensen | 221694 | hansd77@hotmail.com |
Vestmanna 2 | Eyðálvur í Dávastovu | 724566 |
Kappingarskrá 2. deild 2020/2021
Kappingarskrá fyri 2. deild, 2020/2021 |
||||||
1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | 6. umfar, 24.01.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 2 | – | Havnin 3 | Havnin 3 | – | Sandavágur 2 | |
Kollafjørður 2 | – | Klaksvík 3 | Klaksvík 3 | – | Kollafjørður 2 | |
Vestmanna 1 | – | Runavík 1 | Runavík 1 | – | Vestmanna 1 | |
2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | 7. umfar, 07.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 3 | – | Runavík 1 | Runavík 1 | – | Havnin 3 | |
Klaksvík 3 | – | Vestmanna 1 | Vestmanna 1 | – | Klaksvík 3 | |
Sandavágur 2 | – | Kollafjørður 2 | Kollafjørður 2 | – | Sandavágur 2 | |
3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | 8. umfar 21.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Kollafjørður 2 | – | Havnin 3 | Havnin 3 | – | Kollafjørður 2 | |
Vestmanna 1 | – | Sandavágur 2 | Sandavágur 2 | – | Vestmanna 1 | |
Runavík 1 | – | Klaksvík 3 | Klaksvík 3 | – | Runavík 1 | |
4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | 9. umfar, 28.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 3 | – | Klaksvík 3 | Klaksvík 3 | – | Havnin 3 | |
Sandavágur 2 | – | Runavík 1 | Runavík 1 | – | Sandavágur 2 | |
Kollafjørður 2 | – | Vestmanna 1 | Vestmanna 1 | – | Kollafjørður 2 | |
5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | 10. umfar, 13.03.2021 kl. 10:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Vestmanna 1 | – | Havnin 3 | Havnin 3 | – | Vestmanna 1 | |
Runavík 1 | – | Kollafjørður 2 | Kollafjørður 2 | – | Runavík 1 | |
Klaksvík 3 | – | Sandavágur 2 | Sandavágur 2 | – | Klaksvík 3 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Sandavágur 2 | Ingi Wiberg | 257601 | ingi@wiberg.fo |
Havnin 3 | Øssur Joensen | 244091 | ossurj@gmail.com |
Kollafjørður 2 | Árant Djurhuus | 289482 | arantdjur@hotmail.com |
Klaksvík 3 | Einar Gregersen | 270605 | |
Vestmanna 1 | Samson Højgaard | 589977 | |
Runavík 1 | Helgi L. Petersen | 548748 |
Kappingarskrá 1. deild 2020/2021
Kappingarskrá fyri 1. deild, 2020/2021 |
||||||
1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | 6. umfar, 24.01.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Kollafjørður 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Kollafjørður 1 | |
Klaksvík 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Klaksvík 1 | |
Havnin 1 | – | Havnin 2 | Havnin 2 | – | Havnin 1 | |
2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | 7. umfar, 07.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 1 | – | Havnin 2 | Havnin 2 | – | Sandavágur 1 | |
Klaksvík 2 | – | Havnin 1 | Havnin 1 | – | Klaksvík 2 | |
Kollafjørður 1 | – | Klaksvík 1 | Klaksvík 1 | – | Kollafjørður 1 | |
3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | 8. umfar, 21.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Klaksvík 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Klaksvík 1 | |
Havnin 1 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Havnin 1 | |
Havnin 2 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Havnin 2 | |
4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | 9. umfar, 28.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Sandavágur 1 | |
Kollafjørður 1 | – | Havnin 2 | Havnin 2 | – | Kollafjørður 1 | |
Klaksvík 1 | – | Havnin 1 | Havnin 1 | – | Klaksvík 1 | |
5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | 10. umfar, 13.03.2021 kl. 10:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Havnin 1 | |
Havnin 2 | – | Klaksvík 1 | Klaksvík 1 | – | Havnin 2 | |
Klaksvík 2 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Klaksvík 2 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Havnin 1 | Helgi D. Ziska | 296102 | helgidz@hotmail.com |
Havnin 2 | Rógvi Mortensen | 262926 | mortensen333@hotmail.com |
Klaksvík 1 | Ólavur Simonsen | 243087 | osi@ft.fo |
Klaksvík 2 | Ingolf Gaard | 243081 | ingolfgaard@gmail.com |
Sandavágur 1 | Torkil Nielsen | 532700 | torkilnielsen@hotmail.com |
Kollafjørður 1 | Kári Petersen | 286508 | kapeters@olivant.fo |
Styrkilistar 2020/2021
Havnar Telvingarfelag
- Helgi Dam Ziska
- Martin Poulsen
- Olaf Berg
- Carl Eli Nolsøe Samuelsen
- Jóan Hendrik Andreasen
- Luitjen Akselsson Apol
- Sjúrður Thorsteinsson
- Rógvi Mortensen
- Hjalti Toftum Jógvansson
- Luitjen Apol
- Herluf Hansen
- Leif Reinert Fjallheim
- Sigurð B. Justinussen
- Margar M. Berg
- Suni Merkistein
- Arnbjørn Ó. Dalsgarð
- Heiðrikur T. Jacobsen
- Andrias Ziska
- Birgi Hansen
- Suni Jacobsen
- Jóannes V. Hansen
- Øssur Joensen
- Óli Joensen
- Jóannes Guttesen
- Herluf Mortensen
- Jógvan Næs
- Jón S. Andreasen
- Eli W. Finnsson
- Poul Poulsen
- Jaspur T. Gaard
- Jóhan E. Hansen
- Benjamin Reinert Fjallheim
- Elmar Reinert Fjallheim
- Ronni í Lon
- Finn W. Larsen
- Remi Petersen
- Bárður Johannesen
- Ragnar Christiansen
- Brandur í Funningstovu
- Signar Simonsen
- Villiam Meier
- Elias Petersen
- Hans Egholm
- Janus Úr Dímun
- Brestir Samuelsen
- Petur G. Magnussen
- Janus Ferja Foged
- Silas Mouritsen
- Luca E. Staksberg
- Dennis Anghel
Runavíkar Talvfelag
- Rógvi Olsen
- Henrik Eskildsen
- Brandur Højgaard
- Rúni Jacobsen
- Eyðun Lamhauge
- Henrik W. Joensen
- Helgi L. Petersen
- Bessi Bjarnason
- Mainhard Danielsen
- Jens á Líknargøtu
- Gunnleif Rasmussen
- Fróði Jóanesarson
- Jacob Mathias Jacobsen
- Jón Johannesen
- Hans Hansen
- Øssur Hammer
- Dánjal P. Jensen
- Niclas Højgaard
- Torbjørn Jacobsen
- Jákup Martin Jacobsen
- Bergur Bjarnason Jacobsen
- Zaid Al-jay
- Teodor Jacobsen
Rókur
- Finnbjørn Zachariasen
- Vagnur Dam
- Sámal Christiansen
- Kim Djurhuus
- Gunnar Joensen
- Hans Birgir Højgaard
- Árni Dam
- Bergur Johannesen
- Benni Poulsen
- Helgi Kristiansen
- Janus í Løðuni
- Fróði Zachariasen
- Róland Joensen
- Jógvan Sólsker
- Pól Poulsen
- Dánjal Petur Olsen
- Hendrik Olsen
- Edvard Pauli Andreasen
- Heini Niclasen
- Hjalmar Andreasen
- Janus úr Dímun
- Dávur Johannesen
- Brandur Ellingsgaard
- Mortan Mørkøre
- Bogi Mørkøre
- Ólavur Øksnadal
- Christian Svejdal
- Høgni Sólsker
- Hans Erik Smith Jensen
- Simun Olsen
- Jónsvein Sverrason
- Bjarni Jørgensen
- Jógvan Karstin í Løðuni
Sandavágs Talvfelag
- FM Rógvi Egilstoft Nielsen
- FM Høgni Egilstoft Nielsen
- IM John Arni Nilssen
- Silas Eyðsteinsson
- Torkil Nielsen
- Bernhard Augustinussen
- Ingi Wiberg
- Jón Gregersen
- Jónfinn Thomsen
- Jón í Horni Nielsen
- Johnny Petersen
- Sonni Nielsen
- Heri Christoffersen
- Oddmar Ravnsfjall
- Hjalti Petersen
- Johannus Olsen
- Tórur Gudmundsen
- Hans Dánjal Joensen
- Allan Nielsen
- Suni í Horni Nielsen
- Jákup A. av Túvuvølli
- Albert Ari Thomassen
- Dánjal Haraldsen
- Torkil Petersen
- Ragnar Weihe
- Jóannes Ortind
- Magnus Simonsen
- Gutti Petersen
- Johan Nielsen
- Holgar Johannesen
- Andrias Nielsen
- Jógvan Sigurd Eldevig Hattarstein
- Allan Eldevig
- Hans Kári Hansen
- Jákup Gudmundsen
- Trygvi Jacobsen á Løgmansbø
- Emil Jacobsen Jamil
- Lukas Páll Wiberg
- Markus Árnason Samuelsen
- Oskar Jacobsen Jamil
- Beinir Andrias Jákupsson Haraldsen
- Guðrið Høgnadóttir
- Sunneva Ravnsfjall
- Annika Ravnsfjall
- Paulina á Heygum
- Amalia Høgnadóttir
- Andrea Heinadóttir
- Aron á Borg Holgarsson
- Tórur Gudmundsen
- Sjúrður Jóanson
- Høgni Jóanson
- Ári Slættanes
- Villiam Jensen
- Jóanis Heinason
- Bergur á Mýrini
- Ingmar á Mýrini
- Annika Heinadóttir
- Poul Fríði Thomassen
Vestmanna Talvfelag
- John Rødgaard
- Samson Højgaard
- Jákup Á Rógvi Andreasen
- Martin Brekká
- John Jacobsen
- Alfred A. Olsen
- Kári O. Durhuus
- Jón Mikkelsen
- Dánjal Petur Højgaard
- Hanus Ingi Hansen
- Jákup Durhuus
- Einar Olsen
- Rúni Vørmadal
- Sjúrdur Olsen
- Fródi Skúvadal
- Ingolf Debes
- Virgar Hansen
- Jóhan Jákup Vørmadal
- Rói Holgarsson
- Eydálvur í Dávastovu
- Jóhan Vørmadal
- Niels Andreasen
- Eivin Christiansen
- Magnus Múller
- Jón Múller
- Olaf í Garðastovu
- Danial Rein
Klaksvíkar Talvfelag
- GM Vladimir Hamitevici
- Ólavur Simonsen
- Eyðun Nolsøe
- Rani Nolsøe
- Steintór Rasmussen
- Wille Olsen
- Finnbjørn Vang
- Rani Baldursson
- Terji Petersen
- Haldur Suni Johansen
- Ingolf Gaard
- Rógvi Dragaberg
- Tummas Martin Sólsker
- Janus Skaale
- Heðin Gregersen
- Bogi Hansen
- Símun Petur Anthoniussen
- Petur Hans Poulsen
- Esbern Christiansen
- Herborg Hansen
- Einar Gregersen
- Símun Skorastein
- Flóvin M. Tummasarson
- Steffan Kalsø
- Mannbjørn Anthoniussen
- Jóhann Rói Mortensen
- Jákup Mikkelsen
- Bjarki Bertholdsen
- Vagn Heldarskarð
- Atli Jacobsen
- Egil Finnsson
- Rani í Bø
- Emmaluel Chendela
- Leif Anderssen
- Rókur Davidsen
- Leivur Fonn
- Bogi á Kósini
- Poul Thomsen
- Heri Jacobsen
- Marner F. Petersen
- Jónas Sólsker
- Áron Arnholdson
- Rógvi Heinason Olsen
- Rói Eyðsteinsson
- Hjalti Thomsen
Kollafjarðar Talvfelag
- Hans K. Simonsen
- Torbjørn Thomsen
- Kári Petersen
- Eyðálvur Johannesen
- Bernhard Thomsen
- Jógvan Martin Ferjá Joensen
- Hanus Joensen
- Árant Djurhuus
- Hans Petur Joensen
- Rúni T. Jacobsen
- Kai Olsen
- Heri Thomsen
- Eivind Jacobsen
- Bjarki Ziska
- Rógvi Mørkøre
- Karl Marius Dahl
- Teitur Joensen
- Rógvi K. Hansen
- Alvin Joensen
- Albin Kristiansen
- Jóannes Mørkøre
- Ingi Ellingsgaard
- Jóannis Petersen
- Benjamin Thomassen
- Karl Luis Johansen
- Markus Jacobsen
- Jógvan Hendrikson Olsen
- Virgar Fagraklett
- Signar Jóhan Olsen
- Ari Shiller Jóannisson
- Ørvar á Reynatúgvu
- Hans Meinhard á Høgabóli
- Samson Hermansen
- Hendrik Hansen
Tofta Talvfelag
- Bogi Ziska
- Andrias Danielsen
- Jens Kristian Hansen
- Andreas Andreasen
- Jógvan Ingvard Hansen
- Sigurd Joensen
- Jón Magnus Joensen
- Øssur Hansen
- Odmar Andreasen
- Justinus Hansen
- Jóannes Djurhuus
- Teitur Jónsson Joensen
Gøtu Talvfelag
- Reinhold Isaksen
- Petur Páll Mikkelsen
- Jákup F. Joensen
- Tórhallur Thomsen
- Símun Pauli Jacobsen
- Heri Thomsen (y)
- Benjamin Tvørfoss
Aðalfundurin verður 30. septembur kl. 19.30, í Klaksvík
Aðalfundurin verður hildin í Klaksvík, mikudagin 30. septembur, í hølunum hjá Klaksvíkar Húsmøðrafelag, Bøgøta 3. Inngongdin er í kjallaranum.
Liðkappingin 2020/2021
Liðkappingin 2020/2021 byrjar sunnudagin 04.10.2020. 24 lið eru tilmeldaði til kappingina hjá vaksnum. Umfram hetta eru 6 lið tilmeldaði til Unglingadeildina.
Talvkalendarin 2020-21
Talvkapping á Eiði
Fyrsta Gand Prix kappingin hetta kappingarárið verður á Eiði leygardagin 26.09.2020. Byrjað verður at telva kl. 14:00. Kappingin er fyri øllum, bæði royndum og minni royndum.
Tilmelding til liðkappingina 2020/2021
Hervið verða feløgini biðin um at tekna lið til liðkappingina 2020/2021. Les meira »