Tíðindi
Sandavágs Talvfelag styrkti í dag um leiðsluna í landskappingini í 1. deild. Við skerdum liði vunnu vágamenn 3-1 í toppdysti móti klaksvíkingum.
Sandavágur á odda
Landskappingin í talvi millum feløg er byrjað aftur. Í morgin sunnudagin er triðja umfar á skránni.
Í 1. deild hevur Sandavágs Talvfelag fingið bestu byrjanina. Vágamenn hava vunnið báðar dystirnar ruddiliga, og lagt seg greitt á odda.
Kappingarskrá fyri Unglingar
Kappingarskrá fyri Unglingar 2020/2021 | ||||||
1. umfar, 21.10.2020 kl. 18:00 | 6. umfar, 06.01.2021 kl. 18:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 2 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Sandavágur 2 | |
Klaksvík 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Klaksvík 1 | |
Havnin 1 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Havnin 1 | |
2. umfar, 04.11.2020 kl. 18:00 | 7. umfar, 27.01.2021 kl. 18:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 1 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Sandavágur 1 | |
Klaksvík 2 | – | Havnin 1 | Havnin 1 | – | Klaksvík 2 | |
Sandavágur 2 | – | Klaksvík 1 | Klaksvík 1 | – | Sandavágur 2 | |
3. umfar, 11.11.2020 kl. 18:00 | 8. umfar, 03.02.2021 kl. 18:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Klaksvík 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Klaksvík 1 | |
Havnin 1 | – | Sandavágur 2 | Sandavágur 2 | – | Havnin 1 | |
Kollafjørður 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Kollafjørður 1 | |
4. umfar, 25.11.2020 kl. 18:00 | 9. umfar, 17.02.2021 kl. 18:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Sandavágur 1 | |
Sandavágur 2 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Sandavágur 2 | |
Klaksvík 1 | – | Havnin 1 | Havnin 1 | – | Klaksvík 1 | |
5. umfar, 02.12.2020 kl. 18:00 | 10. umfar, 03.03.2021 kl. 18:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Havnin 1 | |
Kollafjørður 1 | – | Klaksvík 1 | Klaksvík 1 | – | Kollafjørður 1 | |
Klaksvík 2 | – | Sandavágur 2 | Sandavágur 2 | – | Klaksvík 2 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Havnin 1 | Margar Berg | 584207 | martinsson@email.fo |
Klaksvík 1 | Tummas Martin Sólsker | 295054 | tma@kallnet.fo |
Klaksvík 2 | Tummas Martin Sólsker | 295054 | tma@kallnet.fo |
Kollafjørður 1 | Jóannis Petersen | 721780 | joannis.petersen@skulin.fo |
Sandavágur 1 | Ingi Wiberg | 257601 | ingi@wiberg.fo |
Sandavágur 2 | Ingi Wiberg | 257601 | ingi@wiberg.fo |
2. umfar í liðkappingini telvað
Í gjár, sunnudagin 11.10.2020, bleiv annað umfar í liðkappingini í talvi telvað. 11 dystir blivu telvaðir. Dysturin millum ST3 og KTF4 er útsettur.
Talvkapping á netinum
Leygardagin 10.10.2020 kl. 19:00 verður talvkapping fyri føroyskar telvarar á netinum. Telvað verður á heimasíðuni chess.com. Talvkappingin er partur av vælumtóktu Grand Prix kappingunum. Øll eru vælkomin at royna seg, bæði roynd og minni roynd.
Innbjóðing til FM fyri einstaklingar
Runavíkar Talvfelag bjóðar, saman við Talvsambandi Føroya, til føroyameistaraskapið í talvi fyri einstaklingar í 2020.
Høvuðsstuðul er Runavíkar kommuna.
Grand Prix – samlaða støðan
Nr. | Navn | Rating | Ratings- bólkur | Rókur-Snar | Net-Snar | ST-Open | FM-Snar | FM-Kvik | Rókur-Open | Net-Kvik | Kjølur-Open | RT-Snar | Finalan | Tilsamans | Kappingar | Bestu 5 |
1 | Høgni Egilstoft Nielsen | 2396 | 15 | 15 | 12 | 12 | 12,33 | 15 | 81,33 | 6 | 69,33 | |||||
2 | Rógvi Egilstoft | 2351 | 15 | 12 | 7,5 | 8 | 12,33 | 15 | 69,83 | 6 | 62,33 | |||||
3 | Luitjen Akselsson Apol | 2126 | 9,5 | 10 | 12 | 7,5 | 2,5 | 9 | 5,5 | 4,5 | 12 | 10 | 82,50 | 10 | 53,50 | |
4 | Jón í Horni Nielsen | 1756 | A | 0,75 | 10 | 3,5 | 2,5 | 12 | 8 | 7 | 43,75 | 7 | 40,50 | |||
5 | Helgi Dam Ziska | 2535 | 15 | 15 | 9 | 39,00 | 3 | 39,00 | ||||||||
6 | Flóvin Matras Tummasarson | 1625 | B | 6,5 | 0 | 9 | 0,125 | 8 | 0 | 5,5 | 4,5 | 7 | 8 | 48,63 | 10 | 37,00 |
7 | Rógvi Mørkore | 1592 | B | 9,5 | 3,5 | 4 | 7 | 0,75 | 0,6 | 10 | 1 | 36,35 | 8 | 34,00 | ||
8 | Olaf Berg | 2239 | 10 | 8 | 15 | 33,00 | 3 | 33,00 | ||||||||
9 | Margar Martinsson Berg | 1912 | A | 8 | 0,125 | 5 | 0 | 13,5 | 5,5 | 32,13 | 6 | 32,13 | ||||
10 | Silas Eyðsteinsson | 2030 | 12 | 9 | 5,5 | 26,50 | 3 | 26,50 | ||||||||
11 | Herluf Hansen | 1971 | A | 6,5 | 9 | 5,5 | 21,00 | 3 | 21,00 | |||||||
12 | Sjúrður Thorsteinsson | 2134 | 7,5 | 12 | 19,50 | 2 | 19,50 | |||||||||
13 | Ingi Wiberg | 1844 | A | 0,75 | 6,5 | 0,125 | 2,5 | 7 | 0,75 | 17,63 | 6 | 17,50 | ||||
14 | Martin Poulsen | 2281 | 7,5 | 8 | 15,50 | 2 | 15,50 | |||||||||
15 | Janus Skaale | 1822 | A | 0,125 | 0 | 7 | 8 | 15,13 | 4 | 15,13 | ||||||
16 | Heðin Gregersen | 1804 | A | 0,75 | 0 | 0 | 2,5 | 2,5 | 8 | 13,75 | 6 | 13,75 | ||||
17 | Terji Petersen | 2007 | 13,5 | 13,50 | 1 | 13,50 | ||||||||||
18 | Vladimir Hamitevici | 2461 | 12,33 | 12,33 | 1 | 12,33 | ||||||||||
19 | Elias Petersen | 1198 | D | 3 | 0 | 0 | 2,5 | 0 | 0,6 | 3,5 | 1 | 10,60 | 8 | 10,60 | ||
20 | Rani Nolsøe | 2061 | 10 | 10,00 | 1 | 10,00 | ||||||||||
21 | Torkil Nielsen | 2141 | 0,75 | 9 | 9,75 | 2 | 9,75 | |||||||||
22 | Kaj Olsen | 1679 | B | 0 | 9 | 9,00 | 2 | 9,00 | ||||||||
23 | Hans Petur Joensen | 1734 | B | 9 | 9,00 | 1 | 9,00 | |||||||||
24 | Markus Jacobsen | 1169 | D | 2,5 | 0 | 0 | 0,6 | 5,5 | 8,60 | 5 | 8,60 | |||||
25 | Zaid Al-Jay | 0 | D | 2,5 | 0 | 0 | 5,5 | 8,00 | 4 | 8,00 | ||||||
26 | Hans Kristian Simonsen | 2128 | 8 | 8,00 | 1 | 8,00 | ||||||||||
27 | Tummas Martin Sólsker | 1843 | A | 6,5 | 0,75 | 7,25 | 2 | 7,25 | ||||||||
28 | Bessi Bjarnasson | 1420 | C | 0 | 7 | 7,00 | 1 | 7,00 | ||||||||
29 | Christian Svejdal | 0 | D | 6,5 | 0 | 6,50 | 2 | 6,50 | ||||||||
30 | Einar Gregersen | 1744 | A | 6,5 | 6,50 | 1 | 6,50 | |||||||||
31 | Helgi Kristiansen | 1565 | B | 6,5 | 6,50 | 1 | 6,50 | |||||||||
32 | Hendrik Eskildsen | 1795 | A | 6,5 | 6,50 | 1 | 6,50 | |||||||||
33 | Andrias Danielsen | 1903 | A | 3,5 | 0 | 2,5 | 6,00 | 3 | 6,00 | |||||||
34 | Eivind Simonsen | 1952 | A | 5,5 | 5,50 | 1 | 5,50 | |||||||||
35 | Silas Hannesarson | 0 | D | 4,5 | 0,75 | 5,25 | 2 | 5,25 | ||||||||
36 | Ingolf Gaard | 1950 | A | 0,125 | 0 | 4,5 | 4,63 | 3 | 4,63 | |||||||
37 | Øssur Joensen | 1804 | A | 3,5 | 1 | 4,50 | 2 | 4,50 | ||||||||
38 | Árant Djurhuus | 1730 | B | 4,5 | 4,50 | 1 | 4,50 | |||||||||
39 | Steintór Rasmussen | 2027 | 4,5 | 4,50 | 1 | 4,50 | ||||||||||
40 | Brestir Samuelsen | 1113 | D | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,5 | 0 | 3,50 | 6 | 3,50 | ||||
41 | Carl Eli Nosløe Samuelsen | 2179 | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | ||||||||||
42 | Finnbjørn Vang | 2013 | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | ||||||||||
43 | Helgi L. Petersen | 1543 | B | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | |||||||||
44 | Kenneth Thorhauge | 0 | D | 3,5 | 3,50 | 1 | 3,50 | |||||||||
45 | Leif Andersen | 0 | D | 2,5 | 0 | 2,50 | 2 | 2,50 | ||||||||
46 | Eyðun Nolsøe | 2173 | 2,5 | 2,50 | 1 | 2,50 | ||||||||||
47 | Jógvan Sigurd E. Hattarstein | 1387 | C | 2,5 | 2,50 | 1 | 2,50 | |||||||||
48 | Petur Magnussen | 1117 | D | 1 | 0 | 0 | 0,33 | 1 | 2,33 | 5 | 2,33 | |||||
49 | Rókur Davidsen | 1071 | D | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,00 | 5 | 2,00 | |||||
50 | Esbern Christiansen | 1780 | A | 0,125 | 0 | 0,75 | 0,6 | 1,48 | 4 | 1,48 | ||||||
51 | Brandur Højgaard | 1718 | B | 0 | 0 | 1 | 1,00 | 3 | 1,00 | |||||||
52 | Erling Jacobsen | 0 | D | 1 | 1,00 | 1 | 1,00 | |||||||||
55 | Steffan Kalsø | 1575 | B | 0,75 | 0 | 0,75 | 2 | 0,75 | ||||||||
56 | Eivind Jacobsen | 1675 | B | 0,75 | 0,75 | 1 | 0,75 | |||||||||
57 | Hanus Ingi Hansen | 1728 | B | 0,75 | 0,75 | 1 | 0,75 | |||||||||
58 | Rógvi Heinason Olsen | 0 | D | 0 | 0,6 | 0,60 | 2 | 0,60 | ||||||||
59 | Teodor Jacobsen | 0 | D | 0 | 0 | 0 | 0,33 | 0 | 0,33 | 5 | 0,33 | |||||
60 | Jens á Líknargøtu | 0 | D | 0,33 | 0,33 | 1 | 0,33 | |||||||||
61 | Handur Suni Johansen | 2000 | A | 0,125 | 0,13 | 1 | 0,13 | |||||||||
62 | Jóannes Guttesen | 1746 | B | 0,125 | 0,13 | 1 | 0,13 | |||||||||
63 | Gunnleif Rasmussen | 1148 | D | 0 | 0 | 0 | 0,00 | 3 | 0,00 | |||||||
64 | Aron Arnholdsson | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
65 | Benjamin Tovrfoss | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
66 | Brandur Ellingsgaard | 1240 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
67 | Emil Jacobsen Jamil | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
68 | Henrik W. Joensen | 1569 | B | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
69 | Jákup Gudmundsen | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
70 | Jógvan Kartin í Løðuni | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
71 | Lukas Páll Wiberg | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
72 | Oskar Jacobsen Jamil | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
73 | Poul Thomsen | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
74 | Rói Eyðsteinsson Poulsen | 0 | D | 0 | 0 | 0,00 | 2 | 0,00 | ||||||||
75 | Andrias Sørensen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
76 | Arnbjørn O. Dalsgarð | 0 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
77 | Aron Mikkelsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
78 | Benni Poulsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
79 | Bergur Johannesen | 1362 | C | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
80 | Bjarki Øster Joensen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
81 | Bogi á Kósini | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
82 | Dávur Johannesen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
83 | Egil Hofgaard | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
84 | Eyðálvur Johannesen | 1912 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
85 | Finnbogi | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
86 | Fríði Hansen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
87 | Hans Erik Smith Jensen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
88 | Harry Jacobsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
89 | Heri í Ravnagjógv | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
90 | Høgni Sólsker | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
91 | Ingolf Debes | 1674 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
92 | Jacob Mathias Jacobsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
93 | Jákup F. Joensen | 1679 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
94 | Jógvan Næs | 1753 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
95 | Jón Johannesen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
96 | Jónas Sólsker | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
97 | Julian Johansen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
98 | Luca Eyðun Staksberg | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
99 | Mads Greve | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
100 | Oddmar Andreasen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
101 | Poul Kristian Sólsker | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
102 | Rógvi Dragaberg | 1867 | A | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
103 | Rógvi Hansen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
104 | Sakarias M. Jacobsen | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
105 | Sámal Andrias Jacobsen | 1333 | C | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
106 | Shakeel Jamil | 0 | D | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
107 | Símun Skorastein | 1637 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
108 | Teitur Joensen | 1522 | B | 0 | 0,00 | 1 | 0,00 | |||||||||
Til samans | 82 | 82 | 68 | 82 | 82 | 82 | 82 | 82 | 82 | 82 | ||||||
Ratingsbólkar | ||||||||||||||||
A 1751-2000 | ||||||||||||||||
B 1501-1750 | ||||||||||||||||
C 1251-1500 | ||||||||||||||||
D 0-1250 |
Kappingarskrá 3. deild 2020/2021
Kappingarskrá fyri 3. deild, 2020 |
Bólkur 1 | Bólkur 2 | |||||
1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | 1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Rókur 2 | – | Runavík 2 | Rókur 1 | – | Toftir 1 | |
Gøta 1 | – | Sandavágur 4 | Havnin 5 | – | Sandavágur 3 | |
Havnin 4 | – | Kollafjørður 3 | Klaksvík 4 | – | Vestmanna 2 | |
2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | 2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Runavík 2 | – | Kollafjørður 3 | Toftir 1 | – | Vestmanna 2 | |
Sandavágur 4 | – | Havnin 4 | Sandavágur 3 | – | Klaksvík 4 | |
Rókur 2 | – | Gøta 1 | Rókur 1 | – | Havnin 5 | |
3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | 3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Gøta 1 | – | Runavík 2 | Havnin 5 | – | Toftir 1 | |
Havnin 4 | – | Rókur 2 | Klaksvík 4 | – | Rókur 1 | |
Kollafjørður 3 | – | Sandavágur 4 | Vestmanna 2 | – | Sandavágur 3 | |
4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | 4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Runavík 2 | – | Sandavágur 4 | Toftir 1 | – | Sandavágur 3 | |
Rókur 2 | – | Kollafjørður 3 | Rókur 1 | – | Vestmanna 2 | |
Gøta 1 | – | Havnin 4 | Havnin 5 | – | Klaksvík 4 | |
5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | 5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 4 | – | Runavík 2 | Klaksvík 4 | – | Toftir 1 | |
Kollafjørður 3 | – | Gøta 1 | Vestmanna 2 | – | Havnin 5 | |
Sandavágur 4 | – | Rókur 2 | Sandavágur 3 | – | Rókur 1 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Gøta 1 | Reinhold Isaksen | 441753 | reinhold.isaksen@gmail.com |
Havnin 4 | Jaspur Gaard | 244147 | jaspurgaard@gmail.com |
Havnin 5 | Margar Berg | 584207 | martinsson@email.fo |
Klaksvík 4 | Tummas Martin Sólsker | 295054 | tma@kallnet.fo |
Kollafjørður 3 | Ingi Ellingsgaard | 285882 | ingie@live.dk |
Rókur 1 | Rógvi Egilstoft | 271404 | egilstoft1992@hotmail.com |
Rókur 2 | Rógvi Egilstoft | 271404 | egilstoft1992@hotmail.com |
Runavík 2 | Gunnleif Rasmussen | 580062 | gunnleif80@hotmail.com |
Sandavágur 3 | Torkil Petersen | 288298 | |
Sandavágur 4 | Hans Dánial Joensen | 221694 | hansd77@hotmail.com |
Vestmanna 2 | Eyðálvur í Dávastovu | 724566 |
Kappingarskrá 2. deild 2020/2021
Kappingarskrá fyri 2. deild, 2020/2021 |
||||||
1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | 6. umfar, 24.01.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 2 | – | Havnin 3 | Havnin 3 | – | Sandavágur 2 | |
Kollafjørður 2 | – | Klaksvík 3 | Klaksvík 3 | – | Kollafjørður 2 | |
Vestmanna 1 | – | Runavík 1 | Runavík 1 | – | Vestmanna 1 | |
2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | 7. umfar, 07.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 3 | – | Runavík 1 | Runavík 1 | – | Havnin 3 | |
Klaksvík 3 | – | Vestmanna 1 | Vestmanna 1 | – | Klaksvík 3 | |
Sandavágur 2 | – | Kollafjørður 2 | Kollafjørður 2 | – | Sandavágur 2 | |
3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | 8. umfar 21.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Kollafjørður 2 | – | Havnin 3 | Havnin 3 | – | Kollafjørður 2 | |
Vestmanna 1 | – | Sandavágur 2 | Sandavágur 2 | – | Vestmanna 1 | |
Runavík 1 | – | Klaksvík 3 | Klaksvík 3 | – | Runavík 1 | |
4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | 9. umfar, 28.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 3 | – | Klaksvík 3 | Klaksvík 3 | – | Havnin 3 | |
Sandavágur 2 | – | Runavík 1 | Runavík 1 | – | Sandavágur 2 | |
Kollafjørður 2 | – | Vestmanna 1 | Vestmanna 1 | – | Kollafjørður 2 | |
5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | 10. umfar, 13.03.2021 kl. 10:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Vestmanna 1 | – | Havnin 3 | Havnin 3 | – | Vestmanna 1 | |
Runavík 1 | – | Kollafjørður 2 | Kollafjørður 2 | – | Runavík 1 | |
Klaksvík 3 | – | Sandavágur 2 | Sandavágur 2 | – | Klaksvík 3 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Sandavágur 2 | Ingi Wiberg | 257601 | ingi@wiberg.fo |
Havnin 3 | Øssur Joensen | 244091 | ossurj@gmail.com |
Kollafjørður 2 | Árant Djurhuus | 289482 | arantdjur@hotmail.com |
Klaksvík 3 | Einar Gregersen | 270605 | |
Vestmanna 1 | Samson Højgaard | 589977 | |
Runavík 1 | Helgi L. Petersen | 548748 |
Kappingarskrá 1. deild 2020/2021
Kappingarskrá fyri 1. deild, 2020/2021 |
||||||
1. umfar, 04.10.2020 kl. 14:00 | 6. umfar, 24.01.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Kollafjørður 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Kollafjørður 1 | |
Klaksvík 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Klaksvík 1 | |
Havnin 1 | – | Havnin 2 | Havnin 2 | – | Havnin 1 | |
2. umfar, 11.10.2020 kl. 14:00 | 7. umfar, 07.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 1 | – | Havnin 2 | Havnin 2 | – | Sandavágur 1 | |
Klaksvík 2 | – | Havnin 1 | Havnin 1 | – | Klaksvík 2 | |
Kollafjørður 1 | – | Klaksvík 1 | Klaksvík 1 | – | Kollafjørður 1 | |
3. umfar, 18.10.2020 kl. 14:00 | 8. umfar, 21.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Klaksvík 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Klaksvík 1 | |
Havnin 1 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Havnin 1 | |
Havnin 2 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Havnin 2 | |
4. umfar, 08.11.2020 kl. 14:00 | 9. umfar, 28.02.2021 kl. 14:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Sandavágur 1 | – | Klaksvík 2 | Klaksvík 2 | – | Sandavágur 1 | |
Kollafjørður 1 | – | Havnin 2 | Havnin 2 | – | Kollafjørður 1 | |
Klaksvík 1 | – | Havnin 1 | Havnin 1 | – | Klaksvík 1 | |
5. umfar, 22.11.2020 kl. 14:00 | 10. umfar, 13.03.2021 kl. 10:00 | |||||
Lið | Úrslit | Lið | Lið | Úrslit | Lið | |
Havnin 1 | – | Sandavágur 1 | Sandavágur 1 | – | Havnin 1 | |
Havnin 2 | – | Klaksvík 1 | Klaksvík 1 | – | Havnin 2 | |
Klaksvík 2 | – | Kollafjørður 1 | Kollafjørður 1 | – | Klaksvík 2 |
Lið | Kontaktpersónur | Telefon | Teldupostur |
Havnin 1 | Helgi D. Ziska | 296102 | helgidz@hotmail.com |
Havnin 2 | Rógvi Mortensen | 262926 | mortensen333@hotmail.com |
Klaksvík 1 | Ólavur Simonsen | 243087 | osi@ft.fo |
Klaksvík 2 | Ingolf Gaard | 243081 | ingolfgaard@gmail.com |
Sandavágur 1 | Torkil Nielsen | 532700 | torkilnielsen@hotmail.com |
Kollafjørður 1 | Kári Petersen | 286508 | kapeters@olivant.fo |